Krija jogas ievadlekcija 26.10.2020

By | September 17, 2020

Š.g. 26. oktobrī Latvijas krija jogas biedrība organizē krija jogai veltītu ievadseminināru. Pasākuma laika visi interesanti varēs uzzināt vairāk un uzdot jautājumus par krija jogu un ar to saistītām tēmām. Papildus tam tiks demonstrēti dažādi praktiski vingrinājumi, kas uzskatāmi par sagatavošanās praksēm pirms iniciācijas krija jogā vai vienkārši veselības nostiprināšanai.

Visiem, kas ir lasījuši Paramahamsa Jogananda “Joga autobiogrāfiju” vai citā veidā ieguvuši informāciju par krija jogu noteikti rodas daudzi jautājumi uz kuriem atbildes ir grūti atrast. Lekcijas laikā būs iespējams gūt daudzas atbildes, taču nebūs iespējams saņemt iniciāciju. Krija jogas nosacījumi paredz, ka to var praktizēt tikai pēc iniciācijas saņemšanas, ko var iegūt no kvalificēta krija jogas skolotāja vai meistara.

Latvijā krija jogas skolotāji tradicionāli ierodas divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Tajā pašā laikā ir vairākas prakses un vingrinājumi, ko ikviens var pildīt arī bez iniciācijas, lai nostiprinātu ķermeni un sagatavotu savu nervu sistēmu ātrākai krija jogas apguvei nākotnē.


Pasākuma programma īsumā:

  • Ievadlekcija (vada Dzintars Vilnis Korns)
  • Jautājumu un atbilžu sesija
  • Praktiskā nodarbība (pranajāmas un/vai jogas prakses)

Pasākuma ilgums – ~2 stundas

Norises vieta – Pampāļu 1, Rīga (Bieriņi, Budas muiža)

Norises laiks – 26.10.2020. plkst. 19:00

Dalības maksa – bez maksas

Pasākumu organizē Latvijas krija jogas biedrība. Visi laipni aicināti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.