Krija jogas seminārs (ar iniciācijas iespēju)

By | July 15, 2020

[Pasākuma būtiskas izmaiņas sakarā ar svami Mangālanandas atcelto dalību. Plašāku informāciju skatiet šeit>>]

No 12. – 15. septembrim (2020.) Latvijā norisināsies tradicionālais krija jogas ievadseminārs kopā ar jogas skolotāju, svāmī, Mangalānandu. Šoreiz seminārs norisināsies mācību centrā “Mežmāja”, Talsu novadā. Aicinam dalībniekus pieteikties savlaicīgi.

Semināra laikā iespējams saņemt iniciāciju – apmācību Paramahamsa Hariharānandas un Paramahamsa Pragjānandas krija jogas līnijā. Kā ierasts pasākumā piedalīsies arī krija jogas praktizētāji, kas izgājuši apmācības jau iepriekšējos gados.

Svarīgi – krija jogas praktizētājiem, kas iepriekš iniciējušies kādā citā krija jogas līnijā un vēlas piedalīties seminārā, jāsaņem atkārtota iniciācija pie svāmī Mangalānandas vai kāda cita no šīs krija jogas līnijas skolotājiem.

Pasākuma laikā iespējams nakšņot labiekārtotos numuriņos vai teltīs. Iepriekš piesakoties ir iespējams pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus. Plašāka informācija par semināra programmu, norises vietu un izmaksām pieejama šajā sadaļā.


Noderīga informācija

Svāmī Mangalānanda Latvijā ierodas reizi gadā – vasarā uz 4 – 5 dienu krija jogas semināru – retrītu. Pirmajā semināra dienā noris jauno dalībnieku iniciācija, bet turpmākajās dienās notiek nodarbības tehnikas nostiprināšanai un atkārtošanai. Jau pieredzējušie krija jogas praktizētāji, kas regulāri praktizē 1. kriju var pieteikties arī iniciācijai 2. krijā.

Tradicionāli krija jogas iniciācijas Latvijā notiek 2 reizes gadā – vasarā, kad šeit ierodas svāmī Mangalānanda un ziemā, kad Rīgu apmeklē kāda cita no krija jogas skolotājām. Šobrīd, ņemot vērā COVID-19 radītos ierobežojumus, vēl nav zināms vai ziemas seminārs notiks.