Krija jogas seminārs – novembrī

By | September 19, 2022

Krija jogas seminārs 25. – 27. novembrī

2022. gada novembra beigās norisināsies trīs dienu krija jogas seminārs, kurā laikā iespējams arī saņemt iniciāciju krija jogā.

Pasākumu vadīs krija jogas skolotājs, svāmi Čidrūpānananda Giri.

Norises vieta: Pampāļu 1, Rīga (Budas muiža)

Izmaksas:

  • iniciācija 1. krijā – 100 EUR
  • krija jogā iniciētājiem – 30 EUR dienā vai 50 EUR par visām dienām.

Pieteikšanās 

Lūdzu pieteikt dalību pasākumā līdz š.g. 15. novembrim, rakstot uz info@krija.lv vai pa tel. 29408280 (Laila)


Par semināra vadītāju

Svāmi Čidrūpānananda

Svāmi Čidrūpānananda (Chidrupananda) dzimis un audzis Pasvalkā, Vācijā. Jaunībā viņš strādāja par drošības telekomunikāciju elektromehāniķi lielā dzelzceļa korporācijā Vācijā. Būdams patiesības meklētājs, viņš izlasīja Paramahamsa Hariharananda grāmatu ar nosaukumu “Krija Yoga. Pēc tam viņš 2000. gada jūnijā apmeklē”ja Krija jogas programmu, Tatendorfas ašramā, Austrijā. Tur viņš satika Paramahamsu Prajnanananda un saņēma no viņa iesvētību Krija jogā.

2001. gadā viņš devās uz ASV, lai tiktos ar savu gurudevu Paramahamsu Hariharanandu Krija joga institūtā Homestedā, Floridā. Pēc tam, kad 2002. gadā viņš pabeidza brahmačari pirmo apmācības kursu Hariharananda Gurukulam, Baligai, Odišā, Indijā, viņš pievienojās Krija jogas centram Tattendorfā. Kā brahmačarī viņš vairākus gadus pavadīja laiku starp Vīnes un Maiami ašramiem. 2006. gadā viņš pārcēlās uz Homestedu, Florida, lai pievienotos krija jogas ašramam Maimai.

2012. gadā viņš saņēma sanjasī iniciāciju (ievētīts mūka kārtā) no gurudži Paramahamsa Prajnananandas, kurš viņam deva viņam vārdu Čidrūpānananda, kas nozīmē apziņa svētlaimes formā.

Svāmi Čidrūpānananda Giri pašlaik ir mūks krija jogas institūtā, ašramā, Floridā. Viņš vada programmas un stāsta par krija jogu visā ASV. Viņš ir arī pilnvarots veikt iniciācijas krija jogā un darīs to arī š.g. novembrī notiekošajā krija jogas seminārā Rīgā.
(Biogrāfijas avots – https://kriya.org/swami/swami-chidrupananda-giri/en)


Papildus informācija iniciējamajiem

Krija jogas ievadlekcija – Jogāčarjas Petra un Klaudija (ar latviešu tulkojumu):


Krija jogas ievadlekcija – meistars Paramahamsa Pragjānānanda Giri (angļu val.):

https://learn.kriya.org/video/introduction-lecture


Semināra norises vieta kartē: