Krija jogas seminārs – retrīts – 19. – 24. augusts

By | June 22, 2021

No 19. līdz 24. augustam Latvijā norisināsies tradicionālais krija jogas ievadseminārs kopā ar jogas skolotāju, svāmī, Mangalānandu. Laipni gaidīti visi, kas vēlas iniciēties un krija jogas praktizētāji.  Lūgums padalīties ar šo informāciju ar citiem. 

Seminārā varēsiet:

 • saņemt iniciāciju krija jogā 1. un 2. līmenī (Paramahamsa Hariharānandas un Paramahamsa Pragjānandas krija jogas līnijā);
 • iemācīties krija jogas tehniku;
 • uzdot un saņemt atbildes svāmī Mangalānandai par jautājumiem, kas saistīti ar krija jogu;
 • satikt citus krija jogas praktizētājus;
 • doties pastaigās pa speciāli izvēlētu maršrutu;
 • kopīgi muzicēt.

Detalizēta informācija par programmu redzama krija jogas semināra afišā (skat. zemāk) Pieteikšanās anketa pieejama šeit>>

Ņemot vērā pašreizējos apstākļus semināru organizēsim, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības attiecībā uz pasākumu norisi.

Svarīgi – krija jogas praktizētājiem, kas iepriekš iniciējušies kādā citā krija jogas līnijā un vēlas piedalīties seminārā, jāsaņem atkārtota iniciācija pie svāmī Mangalānandas vai kāda cita no šīs krija jogas līnijas skolotājiem.

>>Atvērt un lejupielādēt pasākuma afišu .pdf formātā<<


Kā pieteikties semināram?

Aizpildiet anketu (pieejama klikšķinot šeit>>) un nosūtiet to uz info@krija.lv (ieteicams).

Papildus informāciju varat saņemt rakstot uz info@krija.lv vai zvanot pa telefonu uz +371 2940 8280 (Laila).

Kur notiks krija jogas seminārs?

 • Šovasar seminārs norisināsies mācību centrā “Mežmāja”, Talsu novadā.
 • Maksimālais vietu skaits istabiņās – 36. Papildus iespējams nakšņot arī teltīs. Plašāka informācija par norises vietu:  mezmaja.weebly.com.
 • Pasākuma laikā varat nakšņot labiekārtotos numuriņos vai teltīs. Iepriekš piesakoties ir iespējams pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus.

Izmaksas

Dalība pasākumā noris par ziedojumiem. Ja vēlaties piedalīties pasākumā, bet finansiālu iemeslu dēļ to nevarat izdarīt, sazinieties ar mums. Iespējams, varēsim atrast kādu risinājumu.

Minimālais ziedojumu apmēras un citas izmaksu pozīcijas:

 • 1. Krijas iniciācijai – 100 €
 • 2.  Krijas iniciācijai – 150 €
 • par dalību 19.08. – 5 €
 • par dalību seminārā 45 € (visas dienas) jeb 15 € (par katru atsevišķu dalības dienu)
 • par naktsmītni 17 €/dienā
 • par teltsvietu 1 personai 5 €/dienā
 • orientējošā maksa par ēdienreizi 5 €

* Ziedojumi tiek izmantoti, lai segtu skolotājas ceļa un uzturēšanās izdevumus.


Noderīga informācija

Svāmī Mangalānanda Latvijā ierodas reizi gadā – vasarā uz 4 – 5 dienu krija jogas semināru – retrītu. Pirmajā semināra dienā noris jauno dalībnieku iniciācija, bet turpmākajās dienās notiek nodarbības tehnikas nostiprināšanai un atkārtošanai. Jau pieredzējušie krija jogas praktizētāji, kas regulāri praktizē 1. kriju var pieteikties arī iniciācijai 2. krijā.

Lai piedalītos seminārā, obligāti jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu info@krija.lv līdz 6. augustam. Pēc apstiprinājuma saņemšanas jāveic maksājums Krija jogas biedrībai Latvijā. Rekvizīti redzami pieteikuma anketā.

Lūgums ierasties ne vēlāk kā 30 minūtes pirms iniciācijas sākuma un 15 minūtes pirms katras meditācijas nodarbības.


Par svami Mangalānandu

Svami Mangalānanda

Svami Mangalānanda saņēma krija jogas iniciāciju 1992.gadā no Radžarši Peterānandas, bet 1994.gadā viņa satika savu meistaru Paramahamsa Hariharānandu. 90-tajos gados viņa pavadīja daudz laika dažādos āšramos un arī pavadot Hariharānandu Eiropas apmācību ceļojumos. Viņa ir studējusi filozofiju un medicīnu Vācijā, Tībingenas universitātē un ieguvusi medicīnas diplomu Austrijā, Vīnes universitātē. Pēc studiju beigšanas 2000.gadā viņa saņēma mūka iesvētību Giri mūku ordenī un kļuva par pirmo mūķeni sievieti Paramahamsa Hariharānandas līnijā. Svami Mangalānanda pavada ļoti daudz laika ceļojumos, mācot krija jogu gan Eiropā, gan arī citur pasaulē. Kopš 2006.gada viņa regulāri apmeklē Latviju.

 

Plašāka informācija par svami pieejama krijas starptautiskās organizācijas mājaslapā šeit (angļu valodā).

 


Krija jogas garīgais vadītājs Paramahamsa Pragjānānanda

Paramahamsa Pragjānānanda – pašreizējais Krija jogas garīgais vadītājs, (foto tuvplānā.)

Paramahamsa Pragjānānanda giri ieavadlekciju krija jogā (angļu valodā) varat noskatīties šeit: https://learn.kriya.org/video/introduction-lecture. Plašāka informācija par Pragjānāndu (angļu valodā) pieejama šeit.


Papildus informācija – Krija jogas ievadlekcija – Jogāčarjas Petra un Klaudija (ar latviešu tulkojumu, noderīgi tiem, kas plāno inicēties krija jogā)

Jogāčarjas Petra un Klaudija