Krija jogas seminārs – retrīts – 19. – 24. augusts

By | June 22, 2021

No 19. līdz 24. augustam Latvijā norisināsies tradicionālais krija jogas ievadseminārs kopā ar jogas skolotāju, svāmī, Mangalānandu. Šoreiz seminārs, visticamāk, norisināsies mācību centrā “Mežmāja”, Talsu novadā. Aicinam dalībniekus pieteikties savlaicīgi.

Semināra laikā iespējams saņemt iniciāciju – apmācību Paramahamsa Hariharānandas un Paramahamsa Pragjānandas krija jogas līnijā. Kā ierasts pasākumā piedalīsies arī krija jogas praktizētāji, kas izgājuši apmācības jau iepriekšējos gados.

Svarīgi – krija jogas praktizētājiem, kas iepriekš iniciējušies kādā citā krija jogas līnijā un vēlas piedalīties seminārā, jāsaņem atkārtota iniciācija pie svāmī Mangalānandas vai kāda cita no šīs krija jogas līnijas skolotājiem.

Pasākuma laikā iespējams nakšņot labiekārtotos numuriņos vai teltīs. Iepriekš piesakoties ir iespējams pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus. Plašāka informācija par semināra izmaksām un norises vietu tiks publicēta nedaudz vēlāk šajā sadaļā. 

Kā pieteikties semināram – retrītam?

Rakstiet uz info@krija.lv (ieteicams) vai zvaniet uz +371 29417596 (Dzintars).


Noderīga informācija

Iepriekšējie semināri tika atcelti, ņemot vērā valstī pastāvošos pulcēšanās ierobežojumus. Ceram, ka šogad seminārs norisināsies kā plānots.

Svāmī Mangalānanda Latvijā ierodas reizi gadā – vasarā uz 4 – 5 dienu krija jogas semināru – retrītu. Pirmajā semināra dienā noris jauno dalībnieku iniciācija, bet turpmākajās dienās notiek nodarbības tehnikas nostiprināšanai un atkārtošanai. Jau pieredzējušie krija jogas praktizētāji, kas regulāri praktizē 1. kriju var pieteikties arī iniciācijai 2. krijā.

Par svami Mangalānandu

Svami Mangalānanda saņēma krija jogas iniciāciju 1992.gadā no Radžarši Peterānandas, bet 1994.gadā viņa satika savu meistaru Paramahamsa Hariharānandu. 90-tajos gados viņa pavadīja daudz laika dažādos āšramos un arī pavadot Hariharānandu Eiropas apmācību ceļojumos. Viņa ir studējusi filozofiju un medicīnu Vācijā, Tībingenas universitātē un ieguvusi medicīnas diplomu Austrijā, Vīnes universitātē. Pēc studiju beigšanas 2000.gadā viņa saņēma mūka iesvētību Giri mūku ordenī un kļuva par pirmo mūķeni sievieti Paramahamsa Hariharānandas līnijā. Svami Mangalānanda pavada ļoti daudz laika ceļojumos, mācot krija jogu gan Eiropā, gan arī citur pasaulē. Kopš 2006.gada viņa regulāri apmeklē Latviju.

Plašāka informācija par svami pieejama krijas starptautiskās organizācijas mājaslapā šeit (angļu valodā).

Svami Mangalānanda

 


Paramahamsa Pragjānānanda – pašreizējais Krija jogas garīgais vadītājs, (foto tuvplānā.)

Paramahamsa Pragjānānanda giri ieavadlekciju krija jogā (angļu valodā) varat noskatīties šeit: https://learn.kriya.org/video/introduction-lecture. Plašāka informācija par Pragjānāndu (angļu valodā) pieejama šeit.