Paramahamsa Joganandas dziedināšanas tehnika

By | December 7, 2014

Paramahamsa Joganandas dziedināšanas tehnika (lietojama gan citu, gan sevis paša dziedināšanai):

(izpilda kājās stāvot)

  1. Ar aizvērtām acīm apceram sekojošā veidā „Debesu Tēvs, Tu esi visur klātesošs; Tu esi visos Tavos bērnos; izpaud savu dziedinošo klātbūtni viņu ķermeņos.” Turot acis aizvērtas ātri berzējam rokas (delnas) vienu pret otru 10 – 20 sekundes. (Šī kustība un tā, ko apraksta nākošais paragrāfs ir īpaši efektīva, lai savāktu un sajustu enerģiju rokās). Tajā pašā laikā koncentrējamies dziļi uz kosmisko enerģiju, kas plūst mūsu ķermenī caur medulla oblongata (iegarenajām smadzenēm) un ieplūst mūsu rokās un delnās. Sajūtam siltumu un „adatiņas” rokās un delnās dziedinošajai enerģijai šeit savācoties. Nesasprindzinamies, ķermenis jātur relaksēts visu laiku. Tad paceļam izstieptas rokas sev priekšā aptuveni pieres augstumā un dziedam AUM. Vienlaicīgi dziedot AUM, lēnām nolaižam rokas sev priekšā līdz tas ir brīvi lejā gar sāniem. To darot, vizualizējam /mentāli jūtam kā dziedinošā enerģija plūst no mūsu rokām pie tiem, kam ir nepieciešama dziedināšana.
  2. Apceram „Debesu Tēvs, Tu esi visur klātesošs; Tu esi visos Tavos bērnos; izpaud savu dziedinošo klātbūtni viņu prātos.” Uz priekšu ejošā kustībā ātri rotējam savas rokas vienu ap otru. Rokas piepildīsies ar Kosmisko enerģiju. Koncentrējamies uz Kosmisko enerģiju, kas ieplūst iegarenajās smadzenēs un plūst pēc tam rokās. Rotējam rokas 10 – 20 sekundes. Tad paceļam izstieptas rokas sev priekšā pieres augstumā un dziedam AUM. Lēnām nolaižam izstieptās rokas visu laiku vizualizējot dziedinošās vibrācijas plūstot no delnām pie tiem, par kuriem mēs šo tehniku izpildām.
  3. Apceram „Debesu Tēvs, Tu esi visur klātesošs; Tu esi visos Tavos bērnos; izpaud savu dziedinošo klātbūtni viņu dvēselēs.” Atkārtojam delnu berzēšanas tehniku, dziedam AUM un izpildām visu kā 1.punktā.
  4. Ar paceltām rokām dziedam AUM vēlreiz sūtot dziedinošās miera un harmonijas vibrācijas visai pasaulei.

Šo var praktizēt savācoties kopā ģimenei rītos un vakaros, var uzaicināt draugus un izpildīt kopā. Draudzīga attieksme izplatīsies. Var praktizēt arī individuāli citiem un arī sev pēc vajadzības.