Category Archives: Pasākumi

Krija jogas seminārs (ar iniciāciju)

Krija jogas rudens 4 dienu seminārs ar jogārčarju Histas Damania. Reta iespēja iniciēties krija jogā tepat uz vietas Latvijā. Laipni lūdzam arī ilggadējos krija jogas praktizētājus. Norises laiks: 24.-27. novembris.

Krija jogas jubilejas pasākums seminārs

No 23. – 27. maijam notiks tiešsaistē notiks Gurudeva Hariharanandas jubilejas svinības – jogas seminārs. Meditācijas, jogas skolotāju lekcijas, pudža un muzikālie priekšnesumi. Reģistrācija bez maksas.

Regulārās grupas meditācijas un pasākumi

*Jaunāko informāciju par krijas pasākumiem varat atrast mājaslapā, mūsu FB grupā vai Whatsapp grupā. Saziņai izmantojiet epastu – info@krija.lv  Regulārie pasākumi (Ārkārtas situācijas apstākļos regulārie krija jogas meditācijas pasākumi bija apturēti, bet tiešsaistes režīmā tika organizētas online meditācijas. Šobrīd esam atsākuši meditācijas klātienē. Atrašanās vietas var mainīties. Intereses gadījumā, rakstiet.) 1. Grupas meditācijas Trešdienās, 19:00, Rīgā, Jenotu ielā… >>> »

KRIJA JOGAS SEMINĀRS

[Pasākums atcelts sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju un ierobežojumiem  (COVID-13)] Krija jogas seminārs  ar jogāčarju Klaudiju Krēmeri Rīga, 05.04. – 06.04.2020. Seminārs norises vieta – Labo Sajūtu Laboratorija (Brīvības 214b-504, Rīga). Pieteikties un jautājumus varat uzdot, rakstot uz ilze.karlane@gmail.com,  zvanot 20245568 vai nosūtot vēstuli caur krija.lv kontaktformu šeit. Par krija jogas skolotāju Klaudiju Krēmeri Klaudijai Krēmerei ir… >>> »