Ārējais un iekšējais Universs, un Liktenis

By | December 3, 2016
Hariharānanda, Prabhudži un citi

Paramahamsa Hariharānanda Giri, Svami Nārājan Giri (Prabhudži) un citi – Karar Āšrams (attēls no http://www.astrologievedique.fr/)

Ko nevar izmainīt, to nākas paciest

Ir dažas lietas, ko mēs nevaram izmainīt savās dzīvēs. Ir tāds teiciens – ko kāds nevar izmainīt, tas viņam jāpacieš. Kas ir tas, ko nevar izmainīt? Vai jūs varat izmainīt savu mātes valodu vai ģimeni, kurā esat dzimis? Jūs tajā piedzimāt – tā notika. Mūsu karmas kopsavilkuma bilance mums seko. Viss, kas notiek dzīvē ietver pagātnes un šī brīža karmu. Līdz ar to vislielākais spēks nosaka, kas notiek. Bet šī brīža karma ietver iespējas novērst problēmas un uzmanīties no tām.

No tā izriet stāsts par astroloģiju. Astroloģija un Astronomija ir saistītas. Abas izmanto zinātnisku pieeju. Astronomija ir pasaulē apstiprināta kā zinātne, bet astroloģija nav atzīta zinātnes pasaulē. Daudziem cilvēkiem ir nepareizs priekšstats par astroloģiju. Tajā ir ietverta patiesība kaut arī tā var nebūt redzama virspusē. Es nesaku, ka jums vajadzētu tai akli sekot, bet nenoliedziet to, nezinot tās pamatus.

Mans guru Svami Šrijuktešvardži bija labs astrologs tāpat kā arī astronoms…

Kosmiskās astroloģijas filozofija

Svami Šrijuktešvardži izstrādāja jaunu pieeju astroloģijai, ko viņš nosauca par Kosmisko astroloģiju. Viņš rūpīgi studēja senos Rakstus, tāpat kā arīdzan cilvēka prātu, apstākļus un vidi. Viņš konstatēja, ka ikviens cilvēks ir dzimis ar atšķirīgu virzību, atšķirīgu likteni. Vispirms tās ir vai nu sekmes vai ciešanas. Dažs nevar nopelnīt pietiekoši naudas, kāda cita persona ir vienmēr uztraukusies un bailīga. Kādam nav pietiekoši pārtikas, kādam ir labāka veselība nekā citiem.

Svami Šrijuktešvardži Kosmiskās astroloģijas sistēma ir saistīta ar Krijas praksi. Viņš atrada brīnišķīgu saistību starp šīm divām lietām. Katra cilvēka ķermenis ir mazs Universs. Kas vien ir ārējā pasaulē, ir arī cilvēka ķermenī. Debesīs ir zvaigznes un planētas, un tās ir arī cilvēka ķermenī. Dažādos cilvēkos to izvietojums atšķiras, jo katrs ir dzimis citā vietā un laikā. Katrā cilvēka ķermenī ir septiņi galvenie enerģijas centri. Septītais ir Dieva vieta, kas manifestē savu slavu un spēku cilvēka ķermenī. Bet zemākie seši centri savā virzībā augšup un lejup dod 12, kas atbilst 12 mēnešiem un 12 zodiaka zīmēm. Muguras smadzeņu kanāls ir ceļš zvaigžņu un planētu virzībai. Tādējādi visa jūsu astroloģiskā diagramma atrodas jūsu ķermeņa iekšienē. Jūsu astroloģiskā diagramma nav tikai gabaliņš papīra.

Šrijuktešvardži mācīja mums Kosmisko astroloģiju. Viņš teica, ka Kosmiskā astroloģija ir mūsu muguras smadzeņu iekšienē… Tur atrodas zodiaks – Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs un Zivis. Un deviņas planētas kā arī divdesmit septiņi zvaigznāji vai nu rada problēmas vai palīdz gūt sekmes.

Planētu stāvoklis nosaka jūsu likteni. Jūsu dzimšanu noteiktā vietā un ģimenē nosaka liktenis. Ja jūs zināsiet par sevi vairāk, jūs varēsiet labāk plānot savas dzīves. Jūs varētu pat uzzināt, kas ir jūsu problēmu avoti. Jūs varat iekļūt negadījumā, piemēram, iegūt lūzumu. Jūs varat iekļūt problēmas jebkurā mirklī, tādēļ būtu jāzina savs horoskops. Zināt pašiem par sevi ir tieši tāpat kā zināt laika prognozi un pieņemt atbilstošus lēmumus. Tas arī viss. No otras puses, nevajag būt pārāk atkarīgiem no tā; es vienmēr iesaku būt vairāk atkarīgiem no Dieva nekā no šīm lietām.

Ārsts redz pacientu, veic izpēti, uzstāda diagnozi, pēc tam sniedz ieteikumus un ārstē pacientu. Tieši tāda pati ir Kosmiskās astroloģijas pieeja. Jūs varat izārstēt visas jūsu problēmas, atrisināt visus uztraukumus, bailes un neapmierinātību.

Jūs meditējat, bet tik un tā jums var būt problēmas. Kāpēc? Tāpēc, ka jums ir stipra negativitāte liktenī. Ja jūs zināsiet savu problēmu cēloņus un cik ilgi tās varētu turpināties, kā vadīt jūsu personību un strādāt ar jūsu ieradumiem un raksturu, tad jūs varat atbilstoši rīkoties, lai soli pa solim izmainītu situāciju. Izmantojot Kosmisko astroloģiju, jūs varat koncentrēties atbilstošā centrā un praktizēt īpašas mantras, un tā jūs kļūsiet stiprāki un varēsiet pārvarēt negatīvo planētu iedarbību ļoti lielā mērā.

Planētu gaisma un iekšējā gaisma

Zvaigznes un planētas izstaro gaismu un tāpat arī jūs. Krijas praksē ir tehnika, kas darbojas ar iekšējās gaismas izpausmēm. Ar šīs tehnikas palīdzību jūs  varat izmainīt zvaigžņu un planētu sliktās ietekmes. Vienlaicīgi jūs varat praktizēt atbilstošo mantru.

Jūs esat radījuši gan savus draugus, gan ienaidniekus. Jūs esat darījuši kaut ko nepareizi pagātnē, un tāpēc jums ir arī ciešanas. Tāpēc sakiet, “Kungs, šajā centrā ir problēma, bet es atdodu šo zvaigžņu un planētu slikto ietekmi Tev.” Kad jūs Dievam dodiet mīlestību, nodošanos, nešaubīgu ticību un uzticību, nožēlojot nepareizās darbības un attieksmes un cenšoties sevi mainīt, protams, Dievs sniegs savu mīlestību un svētību jums. Šis Dieva spēks ir jūsos. Ar šādas tehnikas palīdzību jūs viegli varēsiet pozitīvi izmainīt savas dzīves.

– Paramahamsa Hariharānanda Giri “Praktisks vadonis garīgajā dzīvē. Karma un liktenis.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.