Par Kristus dzimšanu

By | December 17, 2015
Paramahamsa Jogānanda sniedz svētību

Paramahamsa Jogānanda sniedz svētību

Veidojiet maigas, jūtīgas uztveres šūpuli no jūsu meditācijas materiāla un padariet to pietiekami ietilpīgu, lai bezgalības mazulis šī šūpuļa pieņemošajā plašumā varētu justies ērti. Kristus piedzimst plaukstošās lapās, visas smaržas iešūpo viņa maigumu. Lāsmojošā, ar jūrām klātā zemeslode, zili-zvaigžņoti vizuļojošais klājums, sevi ziedojošo svēto un mocekļu sārtinātā mīlestība, tas viss sacenšas piedāvāt patvērumu visu caurstrāvojošam Kristus bērnam. Šis visuresošais Kristus guļ uz Mūžības krūtīm. Viņš tik labprāt piedzimst jebkurā laikā un jebkurā vietā, un jo īpaši patiesas mīlestības siltumā. Kaut arī bezgalīgais Kristus ir klātesošs katrā telpas punktā kā vienmēr jaunas gudrības un radošās izpausmes krāšņums, jūs viņu neieraudzīsiet, kamēr Viņš neizvēlēsies kļūt redzams jūsu nebeidzamās ziedošanās šūpulī.

Jūsu sirds mājīgā silīte tik ilgi ir bijusi pavisam maziņa, ka spējusi ietvert tikvien kā mīlestību pašam uz sevi; ir pienācis laiks to paplašināt lai sociālā, nacionālā, internacionālā, visa radītā un Kosmiskā Kristus mīlestība varētu šeit piedzimt un kļūt par VIENU MĪLESTĪBU.

Ne tikai ar dāvanu apmaiņām un atbilstošām svinībām jāsvin Ziemassvētki, bet arī ar dziļu, ilgstošu meditāciju, padarot savu apziņu par Kristus Kosmisko Katedrāli. Un jums vajadzētu tajā piedāvāt jūsu visvērtīgākās mīlestības, labās gribas un kalpošanas dāvanas, lai palīdzētu pieaugt fiziski, mentāli un garīgi gan saviem naidīgajiem, gan draudzīgajiem brāļiem.

Bezgalīgais Kristus ir visur; godiniet Viņa dzimšanas svētkus kristiešu, hindu, budistu, musulmaņu, jūdu un visos citos patiesi reliģiozos tempļos. Ikviena Patiesības izpausme plūst no visu caurstrāvojošā Kristus uztveres, tāpēc mācieties godināt šo svēto Universālo Inteliģenci katrā tīrā reliģijā, ticībā un mācībā. Kosmiskais Kristus izsapņoja cilvēka kā Dievišķas būtnes eksistenci, tāpēc mums ikvienam būtu jāsvin šo Kristus dzimšanu, arvien no jauna modinot vienādu mīlestību pret visu nāciju un rasu cilvēkiem.

Ikviens uzplaucis zieds un zvaigžņu mirdzums – tie visi ir Bezgalīgā Kristus attēli; rotājiet tos visus ar savu mīlestību. Redziet savā mīlestībā uz vecākiem, draugiem, radiniekiem, kaimiņiem un uz visiem reibinošo Kristus mīlestību. Ielūdziet savas dvēseles svētnīcā savas nemierīgās domas lai savāktu un klusinātu sevi kalpošanā dziļākajai vienotajai Kristus mīlestībai.

Kad Ziemsvētku dāvanas ir novietotas apkārt svētku eglītei, padariet katru domu par altāri Kristum un piepildiet dāvanas ar savu labo gribu. Godiniet Kristus piedzimšanu visā esošajā: zvaigznēs, lapās, ziedos, putnos, to dziesmās, pušķos un maigajā godbijībā. Vienojiet savu sirdi ar visām sirdīm, lai Kristus var piedzimt šeit un palikt vienmēr.

Paramahamsa Jogānanda, no “Otrreizējā Kristus atnākšana”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.