Paramahamsa Jogananda Lūgšanu serviss

By | December 7, 2014

Kalpošana ar meditāciju un apceri.

(Pēc Joganandas dibinātās organizācijas „Pašrealizācijas Brālība” Pasaules Lūgšanu apļa instrukcijām)

Lūgšanu serviss (ilgums 15 – 20 minūtes)

Pašrealizācijas Brālība (SRF) uztur speciālu Lūgšanu Koncilu, kam var lūgt palīdzību caur Internetu ikviens (ierakstot speciālā formā to sev tuvo cilvēku vārdus, kam vajadzīga palīdzība). Šis koncils izmanto zemāk minēto tehniku un procedūru, lai izpildītu kalpojumu palīdzēt pasaulei. Arī ikviens citu krijas līniju praktizētājs vai cilvēks, kam vispār nav sakara ar kriju var pievienoties šim kalpojumam vai vienkārši praktizēt saskaņā ar zemāk minētām instrukcijām, lai palīdzētu saviem līdzcilvēkiem, vai arī lai palīdzētu pats sev.

Pēc zemāk sniegtā apraksta Pašrealizācijas Brālības (SRF) tempļos, centros un meditācijas grupās lūgšanu servisu notur iknedēļu visā pasaulē.

Paramahamsa Hariharānandas – Pragjānānandas starptautiskās krijas organizācijas āšramos izpilda līdzīgu regulāru palīdzības servisu pēc meditācijas, kurā sūta palīdzības enerģiju visiem, kam tā nepieciešama.

Zemāk minēto varam izmantot kā paraugu. Šis paraugs satur vairākas būtiskas idejas. Taču ikviens var to variēt atbilstoši saviem uzskatiem, izmantojot kaut ko no zemāk minētā, vai izstrādāt pilnībā savu formu. Patiesa vēlēšanās sūtīt palīdzību visiem, kam tā nepieciešama, jau būs pietiekami, lai sniegtu zināmu palīdzību. Īpaši, ja to savienosim ar meditāciju un apceri, kas mums sniegs iespēju pieslēgties dabas un, vēl vairāk, pamatā esošā vienotā spēka lauka – transcendences dziedinošajam potenciālam.

Jogānandas izstrādā lūgšanu servisa procesā tiek lietoti 2 zinātniskas lūgšanas fundamentāli aspekti: doma un enerģija. Pirmkārt, notiek pilnības domas un domas par saskaņu ar Augtāko Apziņu, Garīgo realitāti un palīdzību izplatīšana visiem, kam ir vajadzīga palīdzība. Un tad, izpildot Paramahamsa Joganandas dziedināšanas tehniku, nosūta ārstējošo enerģiju grūtībās nonākušajiem cilvēkiem.

  1. Sākuma lūgšana.
  2. Neobligāti: īss lasījums no krijas Meistaru darbiem vai kāda no Jogānandas Kosmiskajām dziesmām.
  3. Īsa meditācija. Izpilda Krija jogas tehnikas vai tie, kas vēl nav ievadīti Krija jogā kādas no Jogānandas mācītajām meditācijas tehnikām plašākai publikai. Lūgšanu Koncilā tiek mentāli lūgts par visiem tiem, kas vērsušies pēc palīdzības Koncilā. Meditācijas grupās lūdzam konkrēti par visiem mūsu dārgajiem cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība, vai par garīgu palīdzību, lai pārvarētu mūsu pašu grūtības, un arī par palīdzību visiem meditācijas grupas darbības apkārtnē dzīvojošiem, kuriem tā patiesi nepieciešama.
  4. Koncentrējoties uz punktu starp uzacīm redzam Dieva vibrējošo gaismu. Izjūtam, ka tā ir visa spēka pilnā Garīgā Apziņa, kas sūta koncentrētu dziedinošo vibrāciju starus caur mūsu garīgo aci visiem, kas ir lūguši palīdzību. Var rasties iekšēja miera sajūta un pastiprināties garīgā skaņa, kā arī rasties spiediena vai vilkšanas sajūta punktā starp uzacīm. Bet jebkurā gadījumā varam zināt nešaubīgi, ka Garīgais dziedinošais spēks visos līmeņos dziedina tos un to, par ko notiek šī lūgšana.
  5. Neobligāti: pēc meditācijas var strādāt ar kādu no afirmācijām (apstiprinājumiem) brīdi, ja ir vēlēšanās (Instrukcijas pēc Paramahamsa Joganandas grāmatas „Zinātniskie dziedinošie apgalvojumi (afirmācijas)” 5.nodaļas) vai ar citiem atbilstošiem tradicionāliem tekstiem no Rakstiem vai pat no mūsu pašu dainām.
  6. Praktizē Paramahamsa Jogānandas dziedināšanas tehniku.
  7. Noslēdzošā apcere (sūtot palīdzību visiem, kam tā nepieciešama).