Category Archives: Pasākumi

Krija jogas seminārs 8. – 11. aprīlī

Ilgi gaidītais krija jogas seminārs norisināsies 2022. gada aprīlī Rīgā. Seminārā iespējams iegūt iniciāciju, iemācīties krija jogas tehniku, aprunāties ar skolotāju Klaudiju Krēmeri un ilggadējiem praktizētājiem no Latvijas. Aicinām pieteikties.

Krija jogas jubilejas pasākums seminārs

No 23. – 27. maijam notiks tiešsaistē notiks Gurudeva Hariharanandas jubilejas svinības – jogas seminārs. Meditācijas, jogas skolotāju lekcijas, pudža un muzikālie priekšnesumi. Reģistrācija bez maksas.

Regulārās grupas meditācijas un pasākumi

Krija jogas grupas meditācijas  Zoomā -otrdienās vai trešdienās plkst. 19:00. *Informācija par meditācijas norisi tiks izsūtīta krija jogas iniciētajiem (apzinātajiem). Ja esi iniciēts, bet informāciju nesaņem, sazinies ar mums, rakstot uz krija@krija.lv. Papildus informāciju var iegūt Krija jogas FB grupā   Regulārie pasākumi (Ārkārtas situācijas apstākļos regulārie krija jogas meditācijas pasākumi bija apturēti, bet tiešsaistes režīmā tika organizētas online… >>> »

KRIJA JOGAS SEMINĀRS

[Pasākums atcelts sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju un ierobežojumiem  (COVID-13)] Krija jogas seminārs  ar jogāčarju Klaudiju Krēmeri Rīga, 05.04. – 06.04.2020. Seminārs norises vieta – Labo Sajūtu Laboratorija (Brīvības 214b-504, Rīga). Pieteikties un jautājumus varat uzdot, rakstot uz ilze.karlane@gmail.com,  zvanot 20245568 vai nosūtot vēstuli caur krija.lv kontaktformu šeit. Par krija jogas skolotāju Klaudiju Krēmeri Klaudijai Krēmerei ir… >>> »