Category Archives: Pasākumi

Krija jogas ievadlekcija 26.10.2020

Š.g. 26. oktobrī Latvijas krija jogas biedrība organizē krija jogai veltītu ievadseminināru. Pasākuma laika visi interesanti varēs uzzināt vairāk un uzdot jautājumus par krija jogu un ar to saistītām tēmām. Papildus tam tiks demonstrēti dažādi praktiski vingrinājumi, kas uzskatāmi par sagatavošanās praksēm pirms iniciācijas krija jogā vai vienkārši veselības nostiprināšanai. Visiem, kas ir lasījuši Paramahamsa Jogananda “Joga autobiofrāfiju”… >>> »

Izmaiņas krija jogas seminārā

Š.g. 11. – 13. septembrī plānotajam krija jogas semināram notikušas būtiskas izmaiņas. Svami Mangālananda Latvijā COVID-19 ierobežojumu dēļ neieradīsies. Seminārs notiks bez skolotāju klātbūtnes citādā formātā.

Krija jogas seminārs (ar iniciācijas iespēju)

No 12. – 15. septembrim (2020.) Latvijā norisināsies tradicionālais krija jogas ievadseminārs kopā ar jogas skolotāju, svāmī, Mangalānandu. Šoreiz seminārs norisināsies mācību centrā “Mežmāja”, Talsu novadā. Aicinam dalībniekus pieteikties savlaicīgi.

Krija jogas jubilejas pasākums seminārs

No 23. – 27. maijam notiks tiešsaistē notiks Gurudeva Hariharanandas jubilejas svinības – jogas seminārs. Meditācijas, jogas skolotāju lekcijas, pudža un muzikālie priekšnesumi. Reģistrācija bez maksas.

Regulārās grupas meditācijas un pasākumi

Krija jogas meditācija – Zoom sesijā – 21. maijs (laiks tiks precizēts). Informāciju var meklēt arī Krija jogas FB grupā. *Informācija par meditācijas norisi tiks izsūtīta krija jogas iniciētajiem (apzinātajiem). Ja esi iniciēts, bet informāciju nesaņem, sazinies ar mums, rakstot uz krija@krija.lv  Regulārie pasākumi [Ārkārtas situācijas apstākļos regulārie krija jogas meditācijas pasākumi ir apturēti, bet tiešsaistes režīmā tiek… >>> »

KRIJA JOGAS SEMINĀRS

[Pasākums atcelts sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju un ierobežojumiem  (COVID-13)] Krija jogas seminārs  ar jogāčarju Klaudiju Krēmeri Rīga, 05.04. – 06.04.2020. Seminārs norises vieta – Labo Sajūtu Laboratorija (Brīvības 214b-504, Rīga). Pieteikties un jautājumus varat uzdot, rakstot uz ilze.karlane@gmail.com,  zvanot 20245568 vai nosūtot vēstuli caur krija.lv kontaktformu šeit. Par krija jogas skolotāju Klaudiju Krēmeri Klaudijai Krēmerei ir… >>> »